Hakkımızda

Hakkımızda

KORAKS Alüminyum Konya Özel Büsan Organize Sanayinde kurulmuştur. Ürünlerin üretiminde ileri teknoloji ürünü olan cnc torna ve işlem merkezleri kullanılmaktadır.

 

Üretim sırası ile Cnc işlem, mekanik işlem, polisaj ve eloksal işlemlerinden fabrika içinde geçmektedir. Eloksalımız teknik eloksal olup, eloksal kalitesinin yüksek olması için özel kimyasallar ve ozmos su sistemimizde kullanılmaktadır. Ürün kalitesini ön planda tutan firmamız eloksal tespit işleminde sıcak tespit metodunu kullanmaktadır.

 

 

Ürettiğimiz aksesuarlar tamamen standart yapıya oturtulmuştur. Yüksek kalite ilkesi benimsenmiş üretim prosesleri bu doğrultuda yapılandırılmıştır. Üretilen aksesuarların profilleri ve montaj ekipmanları da satış portföyümüzün içindedir.

Kalite

Koraks Alüminyum Ltd. Şti., için kalite, müşterilerimizin üründen beklentileri , satış öncesi ve satış sonrası hizmet desteği, ürün portföyündeki ürünlerin standart ölçülerde üretimi, piyasa şartlarına göre her ürünün uygun maliyet ve karlılıkla sunulması, siparişlerinin gerekli zamanlar içinde eksiksiz ve tam olarak teslim edilmesidir.

İlk amaç; kalite yönetim sistemini uygulayarak sektördeki lider kuruluşlardan biri olmak, hedef amacıda sektörde lokomotif vazifesini üstlenmektir. Kalite, tüm çalışanların görev sorumlulukları doğrultusunda müşteri istek ve beklentilerinin optimal noktada tatmin edilmesi için gösterdiği çabadır. Bu çaba tüm çalışan personelin ortak uğraşıdır bir takım çalışmasının sonucudur. Firma çalışanları bu perspektif içinde hatalı ürünlerin ayıklanması değil de, hatasız ve standart ürünler üretmek için çaba sarf etmektedir.

 

Kalite hedefimiz, ürünlerimizin müşteri tarafından kabul gördüğünde sadece bu düzeyi korumak değil müşteri memnuniyetinin üzerinde ek maliyetler oluşturmadan sürekli bir araştırma ve geliştirme çabaları ile daha iyiyi sunmaya çalışmaktır.

 

Çalışanlarımız memnuniyeti kalite artışında en önemli etkendir. Çalışma ortamları , sosyal imkanları , personel eğitimi ve motivasyonları firmamız için çok önemlidir. İnsan en önemli kaynaktır. Bu sebepten dolayı çalışanlarımız bir işçi değil de takım arkadaşı olarak değerlendirilir. Üretimin her aşaması birbirini kalite yönünden desteklerken ürün bandı birbirinin müşterisidir buda doğal olarak ürünün her aşamada mutlak kontrolünü sağlar. Firmamız gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmak için çevreye saygılı bir sanayi kuruluşu olmayı ilke edinmiştir.

 

initial image
initial image
initial image
initial image

Adres:
3. Organize Sanayi Bölgesi Büyük Kayacık Mahallesi
Kuddusi Caddesi 19. Sokak No: 18
Selçuklu / KONYA / TÜRKİYE

 

Telefon:
+90 332 345 22 22 (pbx)

 

Faks:
+90 332 345 22 24

 

E-mail:
info@koraks.com.tr

WhatsApp chat